Hvězdárna Františka Krejčího, Karlovy Vary
Volejte 357 070 595   Hvězdárna Františka Krejčího Karlovy Vary
   Aktuální program hvězdárny
   Aktuální ceník programů

DÁRKOVÉ VOUCHERY PRO ZAMÝŠLENOU NÁVŠTEVU HVĚZDÁRNY

Na přání veřejnosti nově nabízíme dárkový Voucher. Je možné jej zakoupit při návštěvě hvězdárny,
nebo získat poštou či e-mailem prostřednictvím formuláře níže.

Běžný voucher v ceně 600 Kč a 1200 Kč může využít pro návštěvu hvězdárny jeho majitel spolu s dalšími třemi osobami jako jeho doprovod. Skupinka tedy může čítat až čtyři osoby. Platnost pro využití zakoupených voucherů je vždy 6 měsíců od data zakoupení. V určitých obdobích roku nabízíme také mimořádné limitované edice voucherů s platností 12 nebo 18 měsíců, které jsou spojeny například právě s Adopcí hvězd a možností více návštěv a vyššího počtu osob. Nabídka je zde pravidelně obměňována.
Po vyplnění níže uvedeného formuláře Vás kontaktujeme, abychom se dohodli na podrobnostech zaslání a využití. Můžete si zvolit jak zrychlené zaslání na telefonní číslo (v sms obdržíte kód a v mms obrázek nebo obojí například na WhatsApp), e-mailu (voucher si můžete sami vytisknout) nebo jeho zaslání poštou či možnost vyzvednutí na hvězdárně osobně. Po přijetí vyplněného formuláře do 24 hodin následuje výzva k platbě na náš bankovní účet, po jejím uskutečnění do 10 dnů následuje zaslání voucheru cestou, kterou si zvolíte. Platnost voucheru je ode dne připsání částky pod přiděleným variabilním symbolem. Voucher poté obdržíte do 48 hodin po zaplacení do svého mobilu nebo e-mailem. Na přání vše zašleme také poštou. U speciálních voucherů, jako je adopční probíhá vše oběma způsoby - voucher pak zašleme na e-mail, případně do mobilu dle přání a poté Certifikát adoptivního rodiče s dalšími materiály dopisem. Pokud zájemce částku do 10 dnů neuhradí, automaticky vše stornujeme. Ve speciálních případech můžeme dohodnout individuální grafické zpracování voucheru, které pak automaticky zasíláme i poštou. Zde je nutné počítat s cca 5 dny navíc po připsání částky na náš účet, na jeho grafické zpracování dle požadavků objednavatele. V případě, že žádné požadavky nemáte, pak Vám nabízíme Vouchery ve standardní, níže zveřejněné grafické podobě.


VOUCHER PRO VÝBĚR JEDNOHO TYPU PROGRAMU

Voucher 600

Voucher je možné využít jednorázově k návštěvě libovolného programu v době jeho platnosti. Například pro návštěvu našeho kosmodromu, kde poletí jeden pilot a zbylé tři osoboy doprovodu, sledující let z řídícího střediska nebo třeba ve čtyřčlenné skupince na večerní pozorování.
Obdarovaný může tedy jednu návštěvu hvězdárny realizovat spolu s dalšími třemi osobami doprovodu zdarma, stejně tak je tomu i v případě večerního pozorování nebo jiného programu. Podmínky možné návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

URČENO K JEDNORÁZOVÉ NÁVŠTĚVĚ HVĚZDÁRNY
CENA VOUCHERU: 600 KčVOUCHER PRO VÝBĚR DVOU TYPŮ PROGRAMŮ

Voucher 1200
Voucher je možné využít pro dva typy programů. Je možné zvolit návštěvu v jeden den nebo s odstupem v jiný den, v době jeho platnosti. Například poprvé pro návštěvu našeho kosmodromu a let jednoho pilota s doprovodem, podruhé třeba na večerní pozorování.
Obdarovaný může tedy celkem dvě návštěvy našich programů uskutečnit spolu s dalšími třemi osobami zdarma podle svého výběru. Podmínky možné návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

URČENO KE 2 OPAKOVANÝM NÁVŠTĚVÁM HVĚZDÁRNY
CENA VOUCHERU: 1200 Kč

 © Hvězdárna a radioklub lázeňského města Karlovy Vary, o.p.s.
Za podpory Města Karlovy Vary