Hvězdárna Františka Krejčího, Karlovy Vary
Volejte 357 070 595   Hvězdárna Františka Krejčího Karlovy Vary
   Aktuální program hvězdárny
   Aktuální ceník programů

DÁRKOVÉ VOUCHERY PRO ZAMÝŠLENOU NÁVŠTEVU HVĚZDÁRNY

Na přání veřejnosti nabízíme dárkový Voucher. Je možné jej zakoupit při návštěvě hvězdárny nebo lépe získat e-mailem prostřednictvím formuláře níže. Výroba Voucherů je ruční a proto počítejte s určitou prodlevou při zaslání.
Běžný voucher v ceně 600 Kč a 1200 Kč může využít pro návštěvu hvězdárny jeho majitel spolu s dalšími třemi osobami jako jeho doprovod. Skupinka tedy může čítat až čtyři osoby. Platnost pro využití zakoupených voucherů je vždy 6 měsíců od zvoleného data. Můžete totiž Voucher objednat k Vánocům již v říjnu a v případě platnosti od data zakoupení bychom jeho platnost zbytečně zkrátili. V určitých obdobích roku nabízíme také mimořádné limitované edice voucherů s platností 12 nebo 18 měsíců, které jsou spojeny například právě s Adopcí hvězd a možností více návštěv a vyššího počtu osob. Nabídka je zde pravidelně obměňována. I zde se na možnou dobu platnosti vztahuje možnost zvolit si její začátek.
Po vyplnění níže uvedeného formuláře Vás kontaktujeme, abychom se dohodli na podrobnostech zaslání a využití. Můžete si zvolit třeba i zrychlené zaslání na telefonní číslo (například na WhatsApp) nebo do e-mailu (voucher si můžete sami vytisknout). V ojedinělých případech pak nabízíme zaslání poštou či možnost vyzvednutí na hvězdárně osobně. Po přijetí vyplněného formuláře do 24 hodin následuje výzva k platbě na náš bankovní účet, po jejím uskutečnění do 5 dnů následuje zaslání voucheru cestou, kterou si zvolíte. Platnost voucheru bude pak od zvoleného data ve formuláři.


VOUCHER PRO VÝBĚR JEDNOHO TYPU PROGRAMU

Voucher 600

Voucher je možné využít jednorázově k návštěvě libovolného programu v době jeho platnosti. Například pro návštěvu našeho kosmodromu, kde poletí jeden pilot a zbylé tři osoboy doprovodu, sledující let z řídícího střediska nebo třeba ve čtyřčlenné skupince na večerní pozorování.
Obdarovaný může tedy jednu návštěvu hvězdárny realizovat spolu s dalšími třemi osobami doprovodu zdarma, stejně tak je tomu i v případě večerního pozorování nebo jiného programu. Podmínky možné návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

URČENO K JEDNORÁZOVÉ NÁVŠTĚVĚ HVĚZDÁRNY
CENA VOUCHERU: 600 Kč


VOUCHER PRO VÝBĚR DVOU TYPŮ PROGRAMŮ

Voucher 1200
Voucher je možné využít pro dva typy programů. Je možné zvolit návštěvu v jeden den nebo s odstupem v jiný den, v době jeho platnosti. Například poprvé pro návštěvu našeho kosmodromu a let jednoho pilota s doprovodem, podruhé třeba na večerní pozorování.
Obdarovaný může tedy celkem dvě návštěvy našich programů uskutečnit spolu s dalšími třemi osobami zdarma podle svého výběru. Podmínky možné návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

URČENO KE 2 OPAKOVANÝM NÁVŠTĚVÁM HVĚZDÁRNY
CENA VOUCHERU: 1200 Kč


LIMITOVANÁ EDICE: VÁNOČNÍ VOUCHER PRO ČTVERO ROČNÍCH DOB

Voucher Advent
Nabízíme Vám limitovanou edici voucherů pro opakované návštěvy programů hvězdárny v období od 24.12.2023 do 24.12.2024, tedy od Vánoc do Vánoc. Voucher je možné využít celkem pro tři návštěvy až 6 osob.

Obdarovaný může tedy také čtyři návštěvy hvězdárny realizovat spolu s dalšími pěti osobami doprovodu zdarma, stejně tak je tomu i v případě večerního pozorování, například přijít pozorovat ve čtyřech ročních období nebo si vybrat jiný libovolný program. Výhodou voucheru je jeho přenositelnost, v době jeho platnosti může být použit pro návštěvy různých šestičlenných skupin návštěvníků.Podmínky možné návštěvy najdete vždy na stránkách našeho aktuálního programu.

AŽ 3 OPAKOVANÉ NÁVŠTĚVY HVĚZDÁRNY SKUPINY AŽ 6 OSOB
CENA VÁNOČNÍ EDICE: 2412 KčLIMITOVANÁ EDICE: ADOPTIVNÍM RODIČEM VÁNOČNÍ HVĚZDY

Voucher Adopce
Kombinovaný voucher, platný 18 měsíců, v období od 1.1.2024 do 30.6.2025, který umožňuje obdarovanému se stát adoptivním rodičem hvězdy. Pokud chcete, aby si obdarovaný hvězdu vybral sám, bude mu zaslána poukázka na výběr hvězdy a certifikát vytvořen až po její volbě. Hvězdu je možno si zvolit ze seznamu hvězd 36 (24+12) Vánočních hvězd. Na adoptivního rodiče se vztahují pravidla programu Adopce hvězd. Spolu s tímto mimořádným voucherem získáváte certifikát adoptivního rodiče vybrané hvězdy po dobu 18 měsíců a servis spojený s jejím postupným objevováním v mapách a v dalekohledu... Mimo jiné se k ní můžete dvakrát ročně vypravit v našem simulátoru letů vesmírem při mimořádných výpravách v kosmické lodi Prométheus spolu se dvěma dalšími členy posádky.
Adoptivní rodič získá navíc členský průkaz ASTROKLUBU Členství v ASTROKLUBU, který ho opravňuje zdarma navštěvovat po celou dobu platnosti průkazku všechny akce hvězdárny pro veřejnost. Například přednášky, lety z kosmodromu jako pilot v kosmické lodi Sojuz-Bee nebo přijít kdykoli na večerní pozorování.
Jako bonus pak může hvězdárnu navštívit opakovaně až 3x se skupinkou čítající až 6 osob zdarma na libovolný vybraný progra podle svého výběru. Podmínky možné aktuální návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

CERTIFIKÁT ADOPTIVNÍHO RODIČE HVĚZDY
ČLENSTVÍ V ASTROKLUBU
A 3 OPAKOVANÉ NÁVŠTĚVY HVĚZDÁRNY PRO 6 OSOB
CENA ADOPČNÍHO VOUCHERU: 3999 Kč
 © Hvězdárna a radioklub lázeňského města Karlovy Vary, o.p.s.
Za podpory Města Karlovy Vary