Hvězdárna Františka Krejčího, Karlovy Vary
Volejte 357 070 595   Hvězdárna Františka Krejčího Karlovy Vary
   Adoptuj si svoji hvězdu
   Aktuální program hvězdárny
   Aktuální ceník programů

DÁRKOVÉ VOUCHERY PRO ZAMÝŠLENOU NÁVŠTEVU HVĚZDÁRNY

Na přání veřejnosti nabízíme dárkový Voucher. Je možné jej zakoupit při návštěvě hvězdárny nebo lépe získat e-mailem prostřednictvím formuláře níže. Výroba Voucherů je ruční a proto počítejte s určitou prodlevou při zaslání.
Běžný voucher v ceně 700 Kč a 1400 Kč může využít pro návštěvu hvězdárny jeho majitel spolu s dalšími třemi osobami jako jeho doprovod. Skupinka tedy může čítat až čtyři osoby. Platnost pro využití zakoupených voucherů je vždy 6 měsíců od zvoleného data. Můžete totiž Voucher objednat k Vánocům již v říjnu a v případě platnosti od data zakoupení bychom jeho platnost zbytečně zkrátili. V případě voucheru pro dvě návštěvy je začátek období pro první návštěvu možné nastavit na zvolené datum, druhé období pak většinou překrývá to první v délce jednoho měsíce, čímž se Vám platnost vašeho voucheru protáhne až na 11 měsíců. Pro rok 2024 nabízíme také speciální Voucher za cenu 2024 Kč, který je volnou vstupenkou zahrnující členství v Astroklubu i Adopci hvězdy ze seznamu 36 stálic. K ní její adoptivní rodič může v období platnosti Voucheru dokonce zaletět v rámci interstelárního letu v našem simulátoru letů do vesmíru. V období kolem Vánoc nabízíme také mimořádné limitované edice voucherů s možnostín více návštěv a platností až 18 měsíců, které jsou spojeny s návštěvami ještě vyššího počtu osob. Nabídka je zde často obměňována.
Po vyplnění níže uvedeného formuláře Vás kontaktujeme, abychom se dohodli na podrobnostech zaslání a využití. Můžete si zvolit třeba i zrychlené zaslání na telefonní číslo (například na WhatsApp) nebo do e-mailu (voucher si můžete sami vytisknout). V ojedinělých případech pak nabízíme zaslání poštou či možnost vyzvednutí na hvězdárně osobně. Po přijetí vyplněného formuláře do 24 hodin následuje výzva k platbě na náš bankovní účet, po jejím uskutečnění do 5 dnů následuje zaslání voucheru cestou, kterou si zvolíte. Platnost voucheru bude pak od zvoleného data ve formuláři.


VOUCHER PRO VÝBĚR JEDNOHO TYPU PROGRAMU

Voucher 600

Voucher je možné využít jednorázově k návštěvě libovolného programu v době jeho platnosti. Například pro návštěvu našeho kosmodromu, kde poletí jeden pilot a zbylé tři osoboy doprovodu, sledující let z řídícího střediska nebo třeba ve čtyřčlenné skupince na večerní pozorování.
Obdarovaný může tedy jednu návštěvu hvězdárny realizovat spolu s dalšími třemi osobami doprovodu zdarma, stejně tak je tomu i v případě večerního pozorování nebo jiného programu. Podmínky možné návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

URČENO K JEDNORÁZOVÉ NÁVŠTĚVĚ HVĚZDÁRNY
CENA VOUCHERU: 700 Kč


VOUCHER PRO VÝBĚR DVOU TYPŮ PROGRAMŮ

Voucher 1200
Voucher je možné využít pro dva typy programů. Je možné zvolit návštěvu v jeden den nebo s odstupem v jiný den, v době jeho platnosti. Například poprvé pro návštěvu našeho kosmodromu a let jednoho pilota s doprovodem, podruhé třeba na večerní pozorování.
Obdarovaný může tedy celkem dvě návštěvy našich programů uskutečnit spolu s dalšími třemi osobami zdarma podle svého výběru. Podmínky možné návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

URČENO KE 2 OPAKOVANÝM NÁVŠTĚVÁM HVĚZDÁRNY
CENA VOUCHERU: 1400 Kč


ADOPTIVNÍM RODIČEM HVĚZDY

Voucher Adopce
Nyní je možné získat také některou z hvězd noční oblohy do adopce a co více, jako adoptivní rodič ji navštívit. Podmínky a ceny těchto kombinovaných voucherů, které skýtají řadu výjimečných možností a zážitků navíc, najdete na stránce podmínek adoptivního rodičovství hvězdy. Lze tak získat voucher z řadou mimořádných výhod, včetně členství v ASTROKLUBU Členství v ASTROKLUBU, které ho opravňuje zdarma navštěvovat po celou dobu platnosti PREMIUM CARD všechny akce hvězdárny pro veřejnost v doprovodu jedné osoby zdarma. Například přednášky, lety z kosmodromu jako pilot v kosmické lodi Sojuz-Bee nebo přijít kdykoli na večerní pozorování.
Hvězdu je možno si zvolit ze seznamu hvězd k Adopci. Spolu s tímto mimořádným voucherem získá certifikát adoptivního rodiče vybrané hvězdy a servis spojený s jejím postupným objevováním v mapách a v dalekohledu... Mimo jiné se k ní můžete také vypravit v našem simulátoru letů vesmírem při mimořádných výpravách v kosmické lodi Prométheus sami nebo spolu se dalšími členy posádky. Na adoptivního rodiče se vztahují pravidla programu Adopce hvězd.
Jako bonus pak může hvězdárnu navštívit opakovaně podle vybrané hvězdy získat řadu dalších bonusů, včetně opakovaných návštěv libovolných programů podle svého výběru, podle aktuálních podmínek našeho programu, možnost nechat jet dítě ve věku 9-15 let na náš tábor zdarma, či absolvovat variantu, při které se například děti Adoptivního rodiče mohou zúčastnit spolu se svou školní třídou zážitkového programu Postav vypusť si svůj DO-CU-SAT, při kterém mohou zažít dlouhodobou simulovanou kosmickou výpravu s výzkumným cílem k planetám sluneční soustavy.
CENA ADOPČNÍHO VOUCHERU: OD 3000 Kč
Slabší hvězdy viditelné pouhým okem s jasností +5.99 až +4.00 mag.    3 000 Kč
Běžně viditelné hvězdy pouhým okem s jasností +3.99 až +3.00 mag.    5 000 Kč
Hvězdy viditelné již během setmění s jasností +2.99 až +2.00 mag.     9 000 Kč

Adopce nejasnějších hvězd je určena spíše firmám, ochotným podpořit sponzorsky naši činnost
Nejjasnější hvězdy noční oblohy s jasností +1.99 až +1.00 mag.      25 000 Kč
Nejvýraznější hvězdy noční oblohy s jasností +0.99 až -1.44 mag.      35 000 Kč
 © Hvězdárna a radioklub lázeňského města Karlovy Vary, o.p.s.
Za podpory Města Karlovy Vary